Meny

Her finner du kontaktinformasjon til postmottak, lederne og mediekontakter.

Domstoladministrasjonen

Besøksadresse: Dronningensgate 2, 7011 Trondheim
Postadresse:  Postboks 5678 Sluppen, 7485 Trondheim
Tlf: 73 56 70 00  Faks: 73 56 70 01

E-post: postmottak@domstoladministrasjonen.no
Internett: www.domstol.no/domstoladministrasjonen

www.twitter.com/domstoladm

www.facebook.com/domstoladministrasjonen

E-post til ansatte

Fornavn.etternavn@domstol.no

Åpningstider

15. mai til 14. september er kl. 08.00 - 15.00.
15. september til 14. mai er kl. 08.00 - 15.45.

Mediekontakter

Avdelingsdirektør Erling Moe
erling.moe@domstoladministrasjonen.no
Tlf:   73567040 / 91544404

Seniorrådgiver Iwar Arnstad
iwar.arnstad@domstoladministrasjonen.no
Tlf:   73567041 / 90032760

Dommernes mediegruppe kan også brukes for bakgrunnsinformasjon og kommentarer.

Ledergruppen

Direktør Sven Marius Urke
Pressebilde

 tlf 73 56 70 10
 sven.marius.urke@domstol.no

Avd.dir. Jann Ola Berget
(økonomi og eiendom)
Pressebilde
 
 tlf 73 56 70 60
 jann.ola.berget@domstol.no

Avd.dir. Kari Berget
(kompetanseutvikling)
Pressebilde

 
 tlf 73 56 70 90
 kari.berget@domstol.no


Avd.dir. Anne Mari Borgersen
(organisasjon- og personalutvikling) 
Pressebilde


 tlf 73 56 70 20
 anne.mari.borgersen@domstol.no


Avd.dir. Kersti Fjørstad
(serviceutvikling)
Pressebilde

 
 tlf 73 56 70 30
 kersti.fjorstad@domstol.no


Avd.dir. Erling Moe
(kommunikasjonsenheten)
Pressebilde

 
 tlf 73 56 70 40
 erling.moe@domstol.no

Avd.dir. Solveig Moen
(rettsenheten)
Pressebilde

 tlf 73 56 70 50
 solveig.moen@domstol.no


Avd.dir. Olav Aasen
(IKT-enheten)
Pressebilde
  
 tlf 73 56 70 70
 olav.aasen@domstol.no
 
Alle foto: Cathrine Dillner-Hagen.

 

 

Siden ble sist oppdatert: 22.06.2016, kl. 14:42