Ansatte

Førstelagmann Marianne Vollan

Direktør Mari Fjærtoft Trondsen

 

Administrasjonsavdelingen

HR-ansvarlig Hege Karin Slettene

Seniorrådgiver Annicken S. Michaelsen (Informasjon og media)

Rådgiver Kristine Bielke Djupvik (Adm. støttefunksjon for ledelsen og informasjon)

IKT-ansvarlig Cindy Jensen (Service og drift)

Rådgiver Liv Damvall (Service og drift)

Førstekonsulent Per-Bjørnar Bøe (Service og drift)

Førstekonsulent Vigdis Flaat Sørra (Service og drift)

Førstekonsulent Margrethe Faye Haslund (Økonomi)

Førstekonsulent Kristine Sandlie Johansen (Økonomi)

Bibliotekar Frøydis Brænd

 

Avdeling 1

Lagmann Mette Jenssen

Fungerende lagmann Christian Lund

Lagdommer Einar Kaspersen

Lagdommer Nils Ihlen Ramm

Lagdommer Anne-Mette Dyrnes

Lagdommer Carl August Heilmann

Lagdommer Harald Georg Nyhus

Lagdommer Eyvin Sivertsen

Lagdommer Vibeke Irene Løvold

Lagdommer Halvor Aas

Lagdommer Eirik Vikanes

Lagdommer Irene Sogn

Lagdommer Pål M. Andreassen

Lagdommer Anette Isachsen Kræmer

Lagdommer Michael Reiertsen

Lagdommer Jan Eivind Norheim

Lagdommer Karl Otto Thorheim

Lagdommer Marit Frogner

Lagdommer Frode Elgesem

Lagdommer Guro Hansson Bull

Lagdommer Mats Wilhelm Ruland

Lagdommer Elisabeth Wittemann

Konstituert lagdommer Emil Torneberg Algaard

Konstituert lagdommer Olav Haugen Moen

Ekstraordinær lagdommer Anders Bøhn

Ekstraordinær lagdommer Sveinung Koslung

Ekstraordinær lagdommer Dag A. Minsaas

Ekstraordinær lagdommer Bjørn Engstrøm

Ekstraordinær lagdommer Tom L. Urdahl

 

Berammer Serkan Gølbahce

 

Avdeling 2

Lagmann Kjersti Buun Nygaard

Lagmann Hans-Petter Jahre

Lagdommer Vincent Galtung

Lagdommer Agnar A. Nilsen jr

Lagdommer Anne Ellen Fossum

Lagdommer Ola Dahl

Lagdommer Lars O. Evensen

Lagdommer Mette D. Trovik

Lagdommer Per Racin Fosmark

Lagdommer Kristin Robberstad

Lagdommer Ingvild Mestad

Lagdommer Kristel Heyerdahl

Lagdommer Halvard Leirvik

Lagdommer Ida Skirstad Pollen

Lagdommer Harald Georg Venger

Lagdommer Thomas Christian Poulsen

Lagdommer Jane Wesenberg

Lagdommer Ingeborg Kristin Sunde

Lagdommer Henrik Westborg Smiseth

Lagdommer Espen Sandvik

Lagdommer Håvard Holm (permisjon)

Konstituert lagdommer Lena Fagervold

Ekstraordinær lagdommer Anne Magnus

Ekstraordinær lagdommer Jens-Sveinung Wegner

Ekstraordinær lagdommer  Harald Svenneby

Ekstraordinær lagdommer Kari Johanne Bjørnøy (ressursdommer)

Ekstraordinær lagdommer Anne Samuelson

Ekstraordinær lagdommer Thore Rønning

Ekstraordinær lagdommer Karen Wendel Sandaa

 

Seksjonsleder Astrid Bardal

 

Avdeling 3

Lagmann Eirik Akerlie

Lagmann Tonje Vang

Lagdommer Øystein Hermansen

Lagdommer Jørgen F. Brunsvig

Lagdommer Hedda Remen

Lagdommer Fredrik C. Borchsenius

Lagdommer Inger Wiig

Lagdommer Espen Lindbøl

Lagdommer Petter Ringnes

Lagdommer Ragnar Eldøy

Lagdommer Tine Kari Nordengen

Lagdommer Elizabeth Baumann

Lagdommer Fanny Platou Amble

Lagdommer Dag Arne Ruud

Lagdommer Lisa Vogt-Lorentzen

Jordskiftelagdommer Ragnhild Sæhlie Jetlund

Lagdommer Jørgen Monn

Lagdommer Hugo Einar Abelseth

Lagdommer Arne Martin Hægdahl Sørli

Lagdommer  Erik Bratterud

Lagdommer Thom Arne Hellerslia

Lagdommer Anne-Cathrine Haug-Hustad

Konstituert lagdommer Arnulf Løseth Tverberg

Konstituert lagdommer Lola Magnussen

Ekstraordniær lagdommer Anne Lise Rønneberg

Ekstraordinær lagdommer Sverre Nyhus

Ekstraordinær lagdommer Mary Ann Hedlund

Ekstraordinær lagdommer Oddmund Svarteberg

 

Seksjonsleder Kjellfrid Eidem

 

Saksbehandlerenhet

Seksjonsleder Kirsti Hynne

Nestleder Beate K. Næss

Førstekonsulent Ingerid H. Sandberg

Førstekonsulent Grethe Pedersen

Førstekonsulent Hilde Hartwig

Førstekonsulent Torun Trydal

Førstekonsulent Terje Jørgensen

Førstekonsulent Kristian Lorentzen

Førstekonsulent Lotta Engan

Førstekonsulent Kevin Sollid Hermansen

Førstekonsulent Madeleine Eliassen

Førstekonsulent Andrè Kvalheim

Førstekonsulent Christian Hannah

Førstekonsulent Cecilie Nordahl

Konsulent Cathrine Eide

Konsulent Marius Foss

Konsulent Elza Umarova

Konsulent Maja Thunberg Sendstad

 

Utredningsenhet

Utreder Kjetil Jahre Daae, leder

Utreder Grete Marit Kjølhaug

Utreder Ingvild Vestre Boksaap

Utreder Larbi Saaliti

Utreder Ingrid Jerve Aanstad

Utreder Hanna Faksvåg

Utreder Sindre Forbergskog

Utreder Britt Elin Foss

Utreder Vilde Wigenstad

Utreder Marit Aurdal (permisjon)

Utreder Aruna Eide Skingen (permisjon)

Utreder Miriam Eriksen 

Utreder Kevin Brandsrød

Utreder Jon Gudbrand Fliflet

 

Avdeling 4

Lagmann Torkjel Nesheim 

Seksjonsleder Marit Pedersen

Førstekonsulent Britt Lise Hagen

Førstekonsulent Marianne Ofstad

Førstekonsulent Siw Gravdal

Konsulent Oda B. E. Pettersen

Konsulent Tin Østenstad

Rådgiver Marianne Ruud

Førstekonsulent Su Rong Steel

Førstekonsulent Petter Folstad

 

Til toppen