Ansatte

Førstelagmann Marianne Vollan

Direktør Mari Fjærtoft Trondsen

 

Administrasjonsavdelingen

HR-ansvarlig Hege Karin Slettene

Seniorrådgiver Annicken S. Michaelsen (Informasjon og media)

Rådgiver Kristine Bielke Djupvik (Adm. støttefunksjon for ledelsen og informasjon)

IKT-ansvarlig Cindy Jensen (Service og drift)

Rådgiver Liv Damvall (Service og drift)

Førstekonsulent Per-Bjørnar Bøe (Service og drift)

Førstekonsulent Vigdis Flaat Sørra (Service og drift)

IKT lærling Gustav Hole (Service og drift)

Seniorrådgiver Anders Rasmussen (Økonomi)

Bibliotekar Frøydis Brænd

 

Avdeling 1

Lagmann Mette Jenssen

Lagmann Christian Lund

Lagdommer Øystein Hermansen

Lagdommer Agnar A. Nilsen jr.

Lagdommer Einar Kaspersen

Lagdommer Harald Georg Nyhus

Lagdommer Vibeke Irene Løvold

Lagdommer Ingvild Mestad

Lagdommer Eyvin Sivertsen

Lagdommer Elizabeth Baumann

Lagdommer Eirik Vikanes

Lagdommer Ida Skirstad Pollen

Lagdommer Halvor Aas

Lagdommer Thomas Christian Poulsen

Lagdommer Hugo Einar Abelseth

Lagdommer Henrik Westborg Smiseth

Lagdommer Ingeborg Kristin Sunde

Lagdommer Mats Wilhelm Ruland

Lagdommer Frode Elgesem

Lagdommer Guro Hansson Bull

Lagdommer Elisabeth Wittemann

Lagdommer Henrik E. Kolderup

Konstituert lagdommer Øistein Aamodt

Konstituert lagdommer Jon Østensvig

Konstituert lagdommer Marius Stub

Ekstraordinær lagdommer Sveinung Koslung

Ekstraordinær lagdommer Anne-Mette Dyrnes

Ekstraordinær lagdommer Ellen Mo

 

Berammer Serkan Gølbahce

 

Avdeling 2

Lagmann Kjersti Buun Nygaard

Lagmann Hans-Petter Jahre

Lagdommer Vincent Galtung

Lagdommer Jørgen F. Brunsvig

Lagdommer Anne Ellen Fossum

Lagdommer Ola Dahl

Lagdommer Inger Wiig

Lagdommer Lars O. Evensen

Lagdommer Mette D. Trovik

Lagdommer Kristin Robberstad

Lagdommer Kristel Heyerdahl

Lagdommer Ingvild Mestad

Lagdommer Harald Georg Venger

Lagdommer Irene Sogn

Lagdommer Pål Morten Andreassen

Lagdommer Lisa Vogt-Lorentzen

Lagdommer Michael Reiertsen

Lagdommer Jørgen Monn

Lagdommer Marit Frogner

Lagdommer Arne Martin Hægdahl Sørli

Lagdommer Espen Sandvik

Lagdommer Trine Christin Riiber

Lagdommer Håvard Holm (permisjon)

Konstituert lagdommer Ingvild Bruce

Konstituert lagdommer Ragnar Lindefjeld

Konstituert lagdommer Jonn Ola Sørensen

Konstituert lagdommer Hans Nikolai Førde

Ekstraordinær lagdommer Anne Magnus

Ekstraordinær lagdommer Kari Johanne Bjørnøy (ressursdommer)

Ekstraordinær lagdommer Thore Rønning

Ekstraordinær lagdommer Karen Wendel Sandaa

 

Seksjonsleder Astrid Bardal

 

Avdeling 3

Lagmann Eirik Akerlie

Lagmann Tonje Vang

 

Lagdommer Nils Ihlen Ramm

Lagdommer Hedda Remen

Lagdommer Fredrik C. Borchsenius

Lagdommer Carl August Heilmann

Lagdommer Per Racin Fosmark

Lagdommer Espen Lindbøl

Lagdommer Petter Ringnes

Lagdommer Ragnar Eldøy

Lagdommer Tine Kari Nordengen

Lagdommer Fanny Platou Amble

Lagdommer Dag Arne Ruud

Jordskiftelagdommer Ragnhild Sæhlie Jetlund

Lagdommer Anette Isachsen Kræmer

Lagdommer Jane Wesenberg

Lagdommer Jan Eivind Norheim

Lagdommer Karl Otto Thorheim

Lagdommer  Erik Bratterud

Lagdommer Thom Arne Hellerslia

Lagdommer Anne-Cathrine Haug-Hustad

Lagdommer Jannicke Johannesen

Konstituert lagdommer Arnulf Løseth Tverberg

Konstituert lagdommer Sigurd S. Aaserudhagen

Ekstraordinær lagdommer Sverre Nyhus

Ekstraordinær lagdommer Mary Ann Hedlund

Ekstraordinær lagdommer Oddmund Svarteberg

Ekstraordinær lagdommer Jakob Wahl

 

Seksjonsleder Kjellfrid Eidem

 

Saksbehandlerenhet

Seksjonsleder Kirsti Hynne

Nestleder Beate K. Næss

Førstekonsulent Ingerid H. Sandberg

Førstekonsulent Grethe Pedersen

Førstekonsulent Hilde Hartwig

Førstekonsulent Torun Trydal

Førstekonsulent Terje Jørgensen

Førstekonsulent Kristian Lorentzen

Førstekonsulent Lotta Engan

Førstekonsulent Madeleine Eliassen

Førstekonsulent Andrè Kvalheim

Førstekonsulent Christian Hannah

Førstekonsulent Cathrine Eide

Førstekonsulent Cecilie Nordahl

Førstekonsulent Marie Strømmen

Førstekonsulent Tin Østenstad

Konsulent Elza Umarova

 

Utredningsenhet

Utreder Kjetil Jahre Daae, leder

Utreder Grete Marit Kjølhaug

Utreder Larbi Saaliti

Utreder Ingrid Jerve Aanstad

Utreder Hanna Faksvåg (permisjon)

Utreder Britt Elin Foss

Utreder Vilde Wigenstad

Utreder Marit Aurdal 

Utreder Aruna Eide Skingen

Utreder Miriam Eriksen 

Utreder Bernt Olav Thorsheim

Utreder Jonas Mattsson

Utreder Marie Greve Lomsdalen

Utreder Hilde Kjensmo

Utreder Julie Rasmussen Skarpenes

Utreder Markus Pettersen

Utreder Guro Enger

Utreder Marie Holm

 

Avdeling 4

Lagmann Torkjel Nesheim 

Seksjonsleder Marit Pedersen

Førstekonsulent Marianne Ofstad

Førstekonsulent Siw Gravdal

Konsulent Oda B. E. Pettersen

Førstekonsulent Kristine Sandlie Johansen 

Førstekonsulent Su Rong Steel

Førstekonsulent Petter Folstad

Førstekonsulent Julie Østengen

Til toppen