Faste bistandsadvokater

Generell informasjon om bistandsadvokater.

I Romerike og Glåmdal tingrett og Eidsivating lagmannsrett er følgende personer antatt som faste bistandsadvokater:

Eidsvoll

  • Advokat Tom Daniel Karlstad 
    Advokatfirmaet Røseid, Tønsberg og Karlstad 
    Postboks 263, 2151 Årnes
    tlf: 917 618 55, 63 90 89 20
    tom-daniel.karlstad@roseid.no
  • Advokat Jørund Lægland 
    Lægland Kosberg & Hamisch AS
    Postboks 54, 2081 Eidsvoll
    tlf 934 19 516, 63 95 99 70
    jl@eidsvolladvokatene.no

Kongsvinger

  • Arne Ovlien
    Advokat Arne Ovlien
    Lia 11, 2233 Vestmarka
    tlf 62 88 89 70, 909 94 074
    arne@advokatovlien.no
  • Siri Brænden
    Advokatfirmaet Siri Brænden
    Postboks 502, 2203 Kongsvinger
    tlf 62 88 27 80, 992 37 890
    siri@vingeradvokatene.no

Lillestrøm

  • Ole Edward Hagen 
    Advokatfirmaet Økland & Co
    Postboks 143, 1921 Sørumsand
    tlf 63 86 88 80/951 17 268
    ole@oklandco.no
  • Hilde Mo 
    Advokathuset i Lillestrøm AS
    Storgata 3C, 2000 Lillestrøm
    tlf 994 62 050
    hilde@advokatmo.no  
  • Annette Rygg
    Advokatfirmaet BAX AS
    Pilestredet 7A, 0180 Oslo
    tlf 413 27 980
    ar@baxas.no
  • Simon Stende 
    Advokatfirmaet Næss, Lærum, Lier & Stende AS
    Postboks 242, 2001 Lillestrøm
    tlf 63 81 01 40/971 28 588
    simon@nlls.no
  • Anette Holt Tønsberg 
    Advokatfirmaet Røseid & Co
    Postboks 263, 2151 Årnes
    tlf 63 90 89 20/930 28 788
    anette.holt.tonsberg@roseid.no
Til toppen