Faste forsvarere

Ved alle tingretter har Domstoladministrasjonen oppnevnt faste forsvarere. De oppnevnes i straffesaker der den tiltalte ikke har egen advokat. I Romerike og Glåmdal tingrett og Eidsivating lagmannsrett er følgende advokater oppnevnt:

Eidsvoll

  • Per Ove Marthinsen 
    Advokatfirmaet Kristen Sverre Fari
    Storgata 6, 2050 Jessheim
    tlf: 408 50 511, 63 93 45 20
    marthinsen@advokat-fari.no
  • Gard A. Lier 
    Advokatfirmaet Lærum, Lier, Stende & Berven AS 
    Postboks 242, 2001 Lillestrøm 
    tlf 63 81 01 40/928 31 014 
    gard@nlls.no
  • Runa Elin Kosberg 
    Lægland Kosberg & Hamisch AS
    Postboks 54, 2081 Eidsvoll
    tlf: 917 99 369, 63 95 99 70
    rek@eidsvolladvokatene.no

Kongsvinger

  • Thorbjørn Gjølstad
    Postboks 207, 2202 Kongsvinger
    tlf 62 88 89 70, 482 72 378
    tg@advokatgjolstad.no
  • Iren Coucheron Johnsen
    Advokatfirmaet Consensus ANS
    Postboks 107, 2301 Hamar
    tlf 62 41 53 20, 934 13 303
    johnsen@consensus.no

Lillestrøm

  • Gunhild Lærum 
    Advokatfirmaet Lærum, Lier, Stende & Berven AS
    Postboks 242, 2001 Lillestrøm
    tlf 91649517, 63810140
    gunhild@nlls.no
  • Dag Svensson 
    Advokathuset
    Pb. 283, 2001 Lillestrøm
    tlf 90681112, 64845533
    dag@adv-hus.no
  • Cato Johannessen 
    Advokathuset
    Pb. 283, 2001 Lillestrøm
    tlf 95131075, 64845530/34
    cato@adv-hus.no

 

Til toppen