Ansatte

Førstelagmann Marianne Vollan

Direktør Mari Fjærtoft Trondsen

 

Administrasjonsavdelingen

HR-ansvarlig Hege Karin Slettene

Rådgiver Annicken S. Michaelsen (Informasjon)

IKT-ansvarlig Cindy Jensen (Service og drift)

Rådgiver Kristin Nybråten (Service og drift)

Førstekonsulent Per-Bjørnar Bøe (Service og drift)

Førstekonsulent Margrethe Faye Haslund (Økonomi)

Seniorkonsulent Marianne Bakkeløkken (Forværelset)

Bibliotekar Frøydis Brænd

Førstekonsulent Andrè Kvalheim (Rettsbetjent)

Rådgiver Liv Damvall (permisjon)

 

Avdeling 1

Lagmann Ellen Mo

Lagmann Mette Jenssen

Lagdommer Sveinung Koslung

Lagdommer Vincent Galtung

Lagdommer Anne Ellen Fossum

Lagdommer Nils Ihlen Ramm

Lagdommer Carl August Heilmann

Lagdommer Mette D. Trovik

Lagdommer Espen Lindbøl

Lagdommer Petter Ringnes

Lagdommer Ragnar Eldøy

Lagdommer Fanny Platou Amble

Lagdommer Kyrre Grimstad (permisjon)

Lagdommer Eirik Vikanes

Lagdommer Irene Sogn

Lagdommer Pål M. Andreassen

Jordskiftelagdommer Ragnhild Sæhlie Jetlund

Lagdommer Anette Isachsen Kræmer

Lagdommer Michael Reiertsen

Lagdommer Karl Otto Thorheim

Lagdommer Jan Eivind Norheim

Lagdommer Marit Frogner

Lagdommer Mats Wilhelm Ruland

Lagdommer Frode Elgesem

Ekstraordinær lagdommer Anders Bøhn

Ekstraordinær lagdommer Peter Christian Meyer

Ekstraordinær lagdommer Dag A. Minsaas

Ekstraordinær lagdommer Bjørn Engstrøm

Ekstraordinær lagdommer Tom L. Urdahl

 

Avdeling 2

Lagmann Kjersti Buun Nygaard

Lagmann Hans-Petter Jahre

Lagdommer Ola Dahl

Lagdommer Agnar A. Nilsen jr

Lagdommer Einar Kaspersen

Lagdommer Thore Rønning

Lagdommer Hedda Remen

Lagdommer Håvard Holm (permisjon)

Lagdommer Anne-Mette Dyrnes

Lagdommer Fredrik C. Borchsenius

Lagdommer Per Racin Fosmark

Lagdommer Ingvild Mestad

Lagdommer Eyvin Sivertsen

Lagdommer Halvard Leirvik

Lagdommer Ida Skirstad Pollen

Lagdommer Halvor Aas

Lagdommer Dag Arne Ruud

Lagdommer Kine Elisabeth Steinsvik

Lagdommer Thomas Christian Poulsen

Lagdommer Jane Wesenberg

Lagdommer Ingeborg Kristin Sunde

Lagdommer Henrik Westborg Smiseth

Lagdommer Espen Sandvik

Lagdommer Thalina Kofoed

Ekstraordinær lagdommer Anne Samuelson

Ekstraordinær lagdommer Anne Magnus

Ekstraordinær lagdommer Harald Svenneby

Ekstraordinær lagdommer Sidsel B. Lindseth

Ekstraordinær lagdommer Jens-Sveinung Wegner

 

Seksjonsleder Astrid Bardal

 

Avdeling 3

Lagmann Eirik Akerlie

Lagmann Tonje Vang

Lagdommer Mary-Ann Hedlund

Lagdommer Øystein Hermansen

Lagdommer Jørgen F. Brunsvig

Lagdommer Tone Aasgaard

Lagdommer Inger Wiig

Lagdommer Lars O. Evensen

Lagdommer Harald Georg Nyhus

Lagdommer Einar Høgetveit

Lagdommer Kristin Robberstad

Lagdommer Vibeke Irene Løvold

Lagdommer Kristel Heyerdahl

Lagdommer Tine Kari Nordengen

Lagdommer Elisabeth Baumann

Lagdommer Christian Lund

Lagdommer Harald Georg Venger

Lagdommer Lisa Vogt-Lorentzen

Lagdommer Jørgen Monn

Lagdommer Arne Martin Hægdahl Sørli

Lagdommer Hugo Einar Abelseth

Ekstraordniær lagdommer Anne Lise Rønneberg

Ekstraordinær lagdommer Halvard Hauge

Ekstraordinær lagdommer Svein Kristensen

Ekstraordinær lagdommer Ragnar Vik

Ekstraordinær Steingrim Bull

 

Seksjonsleder Kjellfrid Eidem

 

Saksbehandlerenhet

Seksjonsleder Kirsti Hynne

Nestleder Beate K. Næss

Førstekonsulent Siw Gravdal

Førstekonsulent Ingunn Olsen

Førstekonsulent Ingerid H. Sandberg

Førstekonsulent Grethe Pedersen

Førstekonsulent Elin Dalholt

Førstekonsulent Hilde Hartwig

Førstekonsulent Torun Trydal

Rådgiver Lotta Engan

Førstekonsulent Terje Jørgensen

Førstekonsulent Kristian Lorentzen

Førstekonsulent Serkan Gølbahce

Førstekonsulent Kristine Bielke Djupvik

Førstekonsulent Vigdis Flaat Sørra

Førstekonsulent Kevin Sollid Hermansen

Førstekonsulent Christian Hannah

Førstekonsulent Hans Kåre Hauan (permisjon)

 

Utredningsenhet

Utreder Gunhild Sletmoen, leder

Utreder Grete Marit Kjølhaug

Utreder Ingvild Vestre Boksaap

Utreder Larbi Saaliti

Utreder Ingrid Jerve Aanstad

Utreder Kjetil Jahre Daae

Utreder Hanna Faksvåg

Utreder Sindre Forbergskog

Utreder Britt Elin Foss

Utreder Constance Jessen Holm

Utreder Vilde Wigenstad

 

Avdeling 4

Lagmann Torkjel Nesheim 

Seksjonsleder Marit Pedersen

Rådgiver Marianne Ruud

Førstekonsulent Britt Lise Hagen

Førstekonsulent Marianne Ofstad

Førstekonsulent Gry Cristin Johansen

Førstekonsulent Su Rong Steel

Førstekonsulent Silje Solhaug (permisjon)